top of page

DIETETYKA, TERAPIA EFT, NATUROTERAPIA, SZKOLENIA

Atlanta

Odzyskaj z nami wewnętrzną równowagę

Autorski program świadomego  odżywiania przy nadwadze, otyłości  i chorobach

Program świadomego odżywiania 

Czy autorski program świadomego odżywiania  jest
dla Ciebie?

Stosowałeś/łaś dużo diet, Twoje kilogramy wracają, nie lubisz być na diecie, Twoje ciało jest oporne na zmianę. Zdarza ci się zajadać stres i jeść w nocy, jesteś uzależniony od jedzenia.
Specjalnie z myślą o Tobie stworzyłyśmy program, który przynosi trwałą zmianę w myśleniu i postrzeganiu siebie. Poczujesz się wolny od walki z samym sobą.

Co otrzymasz w programie świadomego  odżywiania?

- konsultacja dietetyczna (60 minut)
- indywidualne zalecenia żywieniowe
- sesja coachingowa (60 minut)
- terapia odżywiania  (120 minut)

Co zyskujesz w programie świadome odżywianie?

Wsparcie i opiekę merytoryczną oraz korektę  zaleceń dietetycznych na każdym etapie procesu. W trakcie terapii przyjrzysz się sobie, swojej relacji z jedzeniem oraz zdrowiem, uświadomisz  sobie emocje i przekonania które cię blokują  przed uzyskaniem celu.  Nauczysz się co robić, żeby czuć się dobrze w  swoim ciele, zauważysz w sobie te obszary życia  nad którymi warto popracować. Uwolnisz się od  presji bycia na diecie, ciągłego podjadania i  rozładowywania stresu poprzez jedzenie.  Przestaniesz być w trybie walki ze sobą. Poczujesz się bezpiecznie, odnajdziesz spokój i radość. 

Zadzwoń w godzinach 9:00 do 18:00

od poniedziałku do piątku

tel.696544980 lub 513131066

lub skorzystaj z formularza i napisz w czym możemy pomóc - oddzwonimy na podany numer

Agnieszka D.

Bardzo polecam. Rzeczowo, konkretnie i motywująco. Po pierwszym tygodniu jestem o 2 kg lżejsza, a wcale nie czuję się jak na diecie. Ciągle jem, posiłki są dostosowane do tego co lubię i ile mam czasu na gotowanie. Przy 2 małych dzieci i grymaśnym Mężu mam czas żeby przygotować posiłki dla siebie i reszty rodziny:) jest smacznie, różnorodnie i niedrogo, do tego ja, jako osoba pijąca 3 kawy dziennie i uzależniona od słodyczy po tygodniu czuję ogromną różnicę-nie ciągnie mnie do słodkości, a kawę pije max.1 w ciągu dnia i mam więcej energii niż przed dietą. Zaczynam wierzyć, że mój cel się zrealizuje, a to wszystko dzięki Pani Agnieszce, której już teraz bardzo dziękuję i którą polecam.

Weronika M.

 Jestem zachwycona!!! Super współpraca na podłożu ciało i umysł.... Atakujemy mój
organizm z każdej strony.... A co najważniejsze nie czuję jakbym była na diecie.
Polecam z całego serca.

Piotr K.

Polecam z całego serca! Pełen profesjonalizm i wyjątkowo miła osoba!
Przed wizyta ważyłem prawie 130 kg i miałem wyniki wskazujące na cukrzycę. Po roku od pierwszego spotkania ważę 100 kg (wiem, że jeszcze trochę za dużo :-) ) i jestem nowym człowiekiem. Kłopoty zdrowotne zniknęły a moje dziecko ma ojca, z którym może się pobawić. Jedyny minus, to konieczność wymiany całej garderoby :-)
Pozdrawiam i dziękuję
bottom of page