top of page

DIETETYKA, TERAPIA EFT, NATUROTERAPIA, SZKOLENIA

Atlanta

Odzyskaj z nami wewnętrzną równowagę

O NAS

Joanna Grączewska

Dyplomowany dietetyk kliniczny, andragog, naturoterapeuta, diet coach, trener terapii EFT, Cellular EFT oraz praktyk Matrix Reimprinting.

_DSC0327_edited_edited.png

Agnieszka Wojciechowska

Dyplomowany technolog żywności i żywienia człowieka, edukator
żywienia, wykładowca, naturoterapeuta, diet coach, trener terapii EFT, Cellular EFT oraz
praktyk Matrix Reimprinting .

02_edited.jpg

JAK DZIAŁAMY

Witajcie w nowej przestrzeni NaszaAtlanta, stworzonej z intencją poszerzania świadomości i najnowszej wiedzy naukowej. Łączymy dietetykę, naturoterapię, coaching i metodę emocjonalnej wolności EFT. Naszym celem jest przywrócenie organizmu do naturalnego stanu zdrowia i wewnętrznej równowagi.

Od 2006 roku prowadzimy konsultacje i opracowujemy indywidualne jadłospisy dla naszych pacjentów. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób, które do nas przychodzą rozszerzyłyśmy nasze usługi o naturoterapię, coaching oraz metodę EFT.


Aby wspierać pacjentów w odzyskaniu zdrowia w jak najbardziej naturalny sposób, ukończyłyśmy studia podyplomowe na kierunku Naturoterapia w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie.

Pokrojone Awokado

Różnorodność ludzkich problemów z jakimi stykamy się na co dzień w naszej pracy, uświadomiły nam jak ważne jest kompleksowe podejście do pacjenta a przede wszystkimi zrozumienie, co przyczyniło się do zaburzeń w odżywianiu, gdzie leży źródło problemu i w jaki sposób zmotywować osoby, które do nas trafiają do zmiany nie tylko składu posiłków ale czasem również do zmiany stylu życia.

W tym celu ukończyłyśmy Program Diet Coaching , jest to  program świadomego odżywiania i stylu życia. Ważnym krokiem w procesie diet coachingu jest opracowanie odpowiedniego planu odżywiania, dopasowanego do celów i potrzeb, po to, by jedzenie stało się przyjemnością, a nie pasmem ciągłych wyrzeczeń. Celem diet coachingu jest podniesienie poziomu motywacji, wiary w siebie i własne możliwości. Pomaga klientowi w zrozumieniu zależności związanych z jedzeniem i emocjami.

Zdrowa sałatka
Poruszanie się w lesie

Emocje , przekonania to kolejne zagadnienie, który zainspirowało nas do ukończenia kursu Trenerskiego EFT i Cellural EFT - czyli emocjonalnej techniki wolności (prowadzonej przez Fundacje Neumann w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie). EFT to skuteczna i łagodna dla pacjenta, doskonale przebadana metoda z zakresu psychologii do pracy z emocjami wywierającymi wpływ na nasze funkcjonowanie. Wiedza, którą zdobyłyśmy w ramach ukończonego kursu, pozwoliła nam jeszcze szerzej spojrzeć na problemy, z jakimi zmagają się nasi pacjenci. Techniki EFT mają na celu nie tylko trwałą zmianę nawyków żywieniowych ale przede wszystkim wpływają na poprawę jakości życia, skuteczną realizację celów, wspomagając tym samym powrót do zdrowia i wewnętrznego spokoju.

Ostatnio poznałyśmy Karla Dawson i metodę Matrix Reimprinting, która jest połączeniem EFT z techniką wizualizacji. Doskonale sprawdza się do uwalnianie negatywnych, ograniczających przekonań.

Pragniemy, aby osoby które do nas trafiają odzyskały dobre samopoczucie i witalność, uwolniły się od ograniczających przekonań i negatywnych emocji, odzyskały wiarę w siebie i w swoje możliwości, radość życia, pokochały siebie i swoje ciało.
 
Zapraszamy, na konsultacje i programy żywieniowe oraz sesje diet coachingu oraz EFT
jeśli potrzebujesz wsparcia w odzyskaniu równowagi i przywróceniu zdrowego stylu życia!

Grupa wsparcia

Certyfikaty

Certyfikaty Joanna

Dyplom Ukończenia studiów - Dietetyka1024_1.jpg

Dyplom ukończenia studiów na kierunku dietetyka

Certyfikat DIET COACH1024_1.jpg

Certyfikat Diet Coach

Certificate of training and completion - EFT Study Course.jpg

Certyfikat trenera EFT

Rekomendacja - Instytut Świadomego Rozwoju1024_1.jpg

Rekomendacja Instytutu Świadomego Rozwoju

Certyfikat - tworzenie indywidualnych planów żywieniowych w chorobach autoimmunologicznych

Crtyfikat tworzenia indywdualnych planów żywieniowych

Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych - Naturoterapia_page-0001.jpg

Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych na kierunku Naturoterapia

Certyfikaty Agnieszka

IMG_20200316_0004.jpg

Dyplom Ukończenia Studiów Technologia Żywności i Żywienia

IMG_20200316_0001.jpg

Certyfikat Diet Coach

IMG_20230216_0006_page-0001.jpg

Certyfikat trenera EFT

IMG_20200316_0009.jpg

Certyfikat Praktycznego Leczenia Chorób Tarczycy

IMG_20230216_0005_page-0001.jpg

Crtyfikat Matrix Reinprinting

IMG_20230216_0008_page-0001.jpg

Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych na kierunku Naturoterapia

bottom of page