top of page

DIETETYKA, TERAPIA EFT, NATUROTERAPIA, SZKOLENIA

Atlanta

Odzyskaj z nami wewnętrzną równowagę

Stacjonarny warsztat  

„Poczuj spokój i radość życia”

Warsztaty skierowane są dla kobiet, spotkania  odbywają się w małych grupach 8-12 osób, czas  trwania to 120 minut, cena 100 zł /os

Zdobędziesz możliwość doświadczenia metody EFT
Nauczysz się podstaw skutecznej, potwierdzonej badaniami naukowymi techniki. Poczujesz jak opukiwanie wpływa na każdą komórkę Twojego ciała i przynosi wewnętrzny spokój i radość życia.

Plan spotkania:

Część teoretyczna 
- co to jest stres, jaki ma na nas wpływ i dlaczego  niszczy nasze ciało,
- jak negatywne emocje wpływają na nasze ciało,  zdrowie
- EFT jako sposób na odzyskanie spokoju
Część praktyczna
- doświadczysz na sobie metody opukiwania
- otrzymasz proste narzędzie do pracy z własnymi emocjami
- zrobisz ćwiczenie uwalniające  napięcia z ciała i rundki EFT na odzyskanie harmonii i radości

Każda uczestniczka otrzyma materiały do pracy  własnej. Gwarantujemy mile spędzony czas w  gronie wspaniałych i życzliwych kobiet :)

Umów się na warsztat

Gabinet Oława

Agnieszka Wojciechowska
ul. Lipowa 26a
Tel. 696544980

Gabinet Jabłonna
Joanna Grączewska
ul. Akademijna 6/33
Tel. 513131066

Kurs świadome życie etap I

świadome odżywianie 

Świadome odżywiania umożliwi Ci nowe postrzeganie życia. Zmieni się Twoja relacja z jedzeniem, sylwetka, myśli i sposób postrzegania siebie. Pozbędziesz się ciągłego zamartwiania i otworzysz na nowe, radosne, wolne życie.

W czasie  kursu przyjrzysz się sobie, swojej relacji ciałem i z  jedzeniem. Doświadczysz co czujesz jak jesz, po co jesz, jakie  emocje i przekonania masz w związku z swoim  odżywianiem, ciałem i zdrowiem. Poczujesz się dobrze w swoim ciele i będziesz emanować spokojem i radością. Zyskasz własne narzędzie do pracy z samym sobą, aby czuć się bezpiecznie.

W ciągu 14 dni nauczysz się:
∙ obserwować emocje związane z byciem  na diecie i jedzeniem
∙ uwalniać emocje zablokowane w ciele

∙ akceptować siebie, swoją obecną masę  ciała i sylwetkę
∙ poczujesz spokój i radość
 

Każdego dnia na Twój adres e-mail będą wysyłane  krótkie zadania do wykonania z pomocą  następujących narzędzi: ankiet, dzienniczków  świadomego żywienia oraz rundek EFT.  Dodatkowo otrzymasz: Zalecenia świadomego  odżywiania, codziennie nowe przepisy i kulinarne  inspiracje, możliwość zadawania pytań na grupie  na FB, wsparcie i świetną zabawę. 

Podczas kursu będą 4 spotkania live.

Małgorzata

Warsztaty uczą ciekawej, mało znanej i bardzo prostej techniki uwalniania niszczących emocji. Po dwugodzinnym spotkaniu w gabinecie p. Joanny wyszłam lżejsza o kilogramy stresu, w dodatku uzbrojona w narzędzie do  eliminowania go w przyszłości. Teraz mogę wziąć sprawy w swoje ręce, dosłownie i w przenośni.

Agnieszka

Kurs powinien być obowiązkowym punktem dla wszystkich kobiet. Stres towarzyszy nam w każdej dziedzinie życia, więc warto jest wiedzieć jak sobie z nim radzić. Na kursie Pani Joanna w jasny i przystępny sposób wyjaśnia metodę, którą można zastosować w każdej sytuacji. Słyszałam o EFT wcześniej, ale dopiero na warsztacie mogłam się przekonać jak dzieła, a działa w 100 %.
Wystarczy tylko spróbować. Serdecznie polecam.

Dorota P.

Uczestniczyłam w szkoleniu o metodzie EFT, jestem bardzo zadowolona i zainspirowana warsztatami. Pani Agnieszka jest profesjonalistką, posiada wiedzę, która potrafi przekazać w jasny i przystępny sposób. Zadbała również o klimat i atmosferę warsztatów, stworzyła bezpieczną dla każdego strefę komfortu . Była bardzo uważna na każdą
emocję uczestników. Warto spotkać się z Panią Agnieszką i samym sobą na Jej warsztatach.
bottom of page